Kniha návštěv

Datum: 15.12.2013

Vložil: Josef Gál

Titulek: Poděkování

V březnu 2011, Shromáždění představitelů SDH okresu Břeclav projednávalo návrh na zrušení SDH Vlasatice z důvodu dlouholetého nevykazování žádné činnosti. Ne za pět minut dvanáct, ale deset minut po dvanácté jste ze dne na den obnovili svou činnost a musím konstatovat, že by jste dnes mohli jít za vzor spoustě SDH v rámci okresu Břeclav. Děkuji všem, kteří se o obnovu SDH Vlasatice zasloužili. Pánové a dámy, smekám před Váma !!!
Přeju hodně úspěchů celému SDH Vlasatice.
S velkou úctou - Josef Gál starosta OSH Břeclav.

Datum: 20.12.2013

Vložil: Miroslav Tesař

Titulek: Re: Poděkování

Dobrý den, velice si vážíme vaši podpory.
Děkujeme za přání
Miroslav Tesař, místostarosta SDH Vlasatice

Datum: 13.11.2013

Vložil: Markéta

Titulek: Poděkování

Děkuji za krásné stránky SDH. Přeji hodně zdaru a nechť se vám všem daří. Je za vámi na zbrojnici vidět kus pořádné práce. Děkuji. S úctou Markéta Vodáková

Datum: 15.11.2013

Vložil: Miroslav Tesař

Titulek: Re: Poděkování

Dobrý den Markéto, děkujeme za pochvalu. Na rekonstrukci požární zbrojnice se podíleji všichni členové dle svých nejlepších možností.

Za SDH
Miroslav Tesař

Datum: 15.10.2013

Vložil: Jarda K

Titulek: Zdravice

Ahoj Míro!
Tak čučím na toto stránky. Design vypadá parádně = přehledně. To má stařičký podprápora rád! Teď jen doplňovat masíčko, aby bylo co číst. Sis na sebe vymyslel pěkný bič. Další, přesněji řečeno... A kdy budeš spát? Nu, doufám že ti s vyplňováním masíčka i aktualit pomohou kolegové.

Ať se daří vám všem a ať stránky vzkvétají!

J.

Přidat nový příspěvek