Dobrý den, stránky jsou momentálně v úpravě, děkujeme za pochopení.

Oficiální stránky SDH Vlasatice

Pro členy SDH Vlasatice:

Vážení bratři a sestry,

Ti z vás kdo nemohli být přítomní na VVH  a zaplatit členské příspěvky je můžou zaplatit na účet.

Nezapomeňte uvést kdo je plátce a za koho platíte, uveďte do zprávy do příjemce.

členské příspěvky je nutné uhradit do 31.1.2024 na číslo účtu: 251594624/0300.

Plán činnosti pro rok 2024

Hasičský bál ............................................. 9.3.2024

Pálení čarodějnic - pouze dětské čarodějnice  30.4.2024

Zúčastnit se Okrskového kola v Pú v Perné .....................10.5.2024

Uspořádat dětský den .........................................................2.6.2024

Zúčastnit se Guláš festu Vlasatice ...................................29.6.2023

Memoriál Jana Valenty v Pú  ....................... 7.9.2024

Rojení čertů ................................................ 5.12.2024 - pro děti z Vlasatic

Dobrý den, 8.9.2018 se opětovně konal Memoriál Jana Valenty v požárním útoku, dopoledne soutěžili mladí hasiči a odpoledne ženy a muži.

U příležitosti výročí založení sboru, 140 let jsme opět připravili netradiční soutěž v požárním útoku pro ženy a muže.

na soutěž dorazili naši přátelé z Vizovic, z partnerského města dorazila 2 družstva mladších hasičů, tým "A" a tým "B" na soutěž dospělých dorazilo družstvo žen. Naším mladým hasičům se dařilo a získali zlatou a bronzovou medaili. Naše ženy se umístnili rovněž na stupních vítězů. Zde je vidět, že se práce s dětmi vyplácí a dosahují skvělých výsledku. Děkujeme za reprezentaci. Rádí bychom touto cestou poděkovali všem členům kteří se podíleli na přípravě a realizaci soutěže, dále bychom rádi poděkovali kamaradům z SDH Poštorná, SDH Cvrčovice, SDH Sedlec u Mikulova. Dále bychom rádi poděkovali naším sponzorům a obci Vlasatice. Dále velké díky naším přátelům a sponzorům.

Dobrý den,

dne 2.6.2018 proběhly oslavy založení sboru, součástí oslav byl pořádán dětský den.

U příležitosti oslav vyl vyroben prapor, který ve sboru chyběl od r. 1945 , původní prapor byl zničen na konci války.

Věříme, že prapor zde s námi aspoň  na dalších 150 let. Prapor byl pořízen za finančního přispění občanů obce Vlasatice, dále za finančního přispění členů sborů, dále za přispění sponzorů a podporovatelů hasičů Vlasatice. Rádi bychom poděkovali všem členům sboru, jejich rodinám, přátelům, sponzorům, kamarádům, rovněž chceme poděkovat obci Vlasatice za podporu, protože obec, to jste Vy občané, sousedi a kamarádi.

Mějte pěkný den.

Výbor SDH

Kostel který vidíte na praporu je náš Vlasatický, jedná se o originál.

Dobrý den,

informace pro členy

Termín naší soutěže je 8.9.2018

Termíny ostatních akcí budou průběžně aktualizovány