březen - červen 2016

Fotogalerie sboru a některých soutěží:     sdhvlasatice.rajce.idnes.cz/

Naše hasičata

Květen a červen byly stejně jako v minulých letech obdobím hlavního kola soutěží v disciplínách požárního sportu družstev mladších a starších žáků. Skoro každý víkend se naši malí hasiči zůčastnili nějaké soutěže, někdy i dvou. Jarní kolo se skládalo ze 12 soutěží. Tři soutěže byly zrušeny pořadateli a dvou soutěží jsme se z technických důvodů nemohli zúčastnit. Mladším žákům se celou dobu dařilo opravdu fantasticky, jen poslední soutěž v Bulharech potvrdila pověstné pořekadlo, že se štěstíčko někdy může unavit, takže tato soutěž byla nakonec jediná, ze které si nedovezli medaile.Starší žáci potvrdili výbornou připravenost, kdy již několik let o prvních místech rozhodují setiny sekundy a pravidelně dochází ke kolotoči na medailových pozicích podle toho jak to kterému družstvu tzv. zrovna sedne. Několik zbytečných drobných chybiček a zřejmě i méně toho sportovního štěstíčka naše starší žáky několikrát posunulo těsně za medailové pozice. Potvrdilo se nám , že investice do opravy stříkačky , nákupu nových požárních hadic a samozřejmě trénink splnily svůj úkol. Důkazem je zlepšení výsledků hlavně u mladších žáků.

Naši malí hasiči se sami od sebe začali též podílet na přípravách a průběhu některých akcí sboru. Je vidět, že každé úsilí sklízí většinou ovoce, a proto našim malým hasičům děkujeme za perfektní výsledky, pomocnou ruku a příkladnou reprezentaci naší obce a přejeme jim prožití nádherných prázdnin a načerpání nového elánu do dalšího hasičského zápolení..

Přehled výsledků soutěží jaro 2016:

Soutěž Cvrčovice 8. 5.

- požární útok mladší žáci        3. místo

Soutěž Kobylí 15. 5.

- požární útok mladší žáci        1. místo

- požární útok starší žáci          2. místo

Soutěž Velké Pavlovice 29. 5.

- požární útok mladší žáci        1. místo

- požární útok starší žáci          4. místo

Soutěž Ladná 11. 6.

- požární útok starší žáci          3. místo

Soutěž Šitbořice 12. 6.

- požární útok starší žáci          6. místo

Soutěž Sedlec 18. 6.

Soutěž Bulhary 19. 6.

- požární útok mladší žáci        4.místo

- požární útok starší žáci          9.místo

Mladí hasiči

V této rubrice nejsou žádné články.